powrót do "o nas"

Lekarze

Dr Dorota Lipnicka-Kaniowska

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta

Psychoterapeuta Wrocław

Psychiatra Wrocław

 

Dorota Lipnicka-Kaniowska, specjalista psychiatra, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w szkoleniu. Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Swoją wiedzę z zakresu psychoterapii poszerza w Centrum CBT w Warszawie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego pracując na oddziałach psychiatrycznych stacjonarnych i dziennych, na oddziale odwykowym, oddziale leczenia nerwic, w poradniach zdrowia psychicznego. Od 2009 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską. Współpracuje z Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu, z Centrum DermaPuls we Wrocławiu, z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania, z Wielospecjalistyczną Przychodnią Mastermed.

W swojej pracy często łączy psychoterapię z farmakoterapią, prowadzi psychoedukację dla rodzin osób z zaburzeniami psychicznymi.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Dzięki nowoczesnemu zabiegowi Vasculife zabieg laserowego usuwania żylaków jest minimalnie inwazyjny. Czas zabiegu jest znacznie skrócony a procedura przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Inne z tej kategorii

Dr Michał Musioł

Specjalista dermatolog

Dr Krzysztof Kotulski

Specjalista chirurg

Dr n. med. Leszek Wojciechowski

Specjalista chirurg onkolog

dermatolog Wrocław

Dr n. med. Ewa Kaniowska

Specjalista dermatolog-wenerolog, założycielka Derma Puls – Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej.

Dr Michał Kaniowski

Specjalista dermatolog

Dr Justyna Jakimiuk

Lekarz, specjalista medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej, diagnostyk, dietetyk, kinezjolog

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl