Aktualności

DESIRIAL – Twoje piękno intymne!

Regeneracja i rewitalizacja miejsc intymnych

ginekologia-estetyczna Desirial Wrocław   Jak pokazują badania, uciążliwe dolegliwości miejsc intymnych mogą dotyczyć nawet co szóstej kobiety. Zmiany anatomiczne okolic intymnych tzw. atrofia i hipotrofia warg sromowych – całkowita lub częściowa utrata ich objętości i elastyczności – są powodem dyskomfortu, suchości, podrażnień, częstszych infekcji a nawet bolesności przy współżyciu.   Zanik warg sromowych większych, spowodowany zmniejszeniem ich objętości (zanik podściółki tłuszczowej), sprawia, że stają się one niezdolne do prawidłowego wykonywania swoich funkcji fizjologicznych, czyli ochrony okolic sromu i wejścia do pochwy. Dodatkowo ścieńczenie (zanik) błony śluzowej prowadzi do powstania swędzenia, dyskomfortu, bólu i zwiększonego ryzyka infekcji. Z estetycznego punktu widzenia wargi sromowe większe prezentują się jako pomarszczone i postarzałe. Dolegliwości te są przyczyną dyskomfortu i wpływają negatywnie na samopoczucie kobiet.   Problemy te można rozwiązać dzięki zabiegowi z użyciem preparatów Desirial®. To pierwsze na świecie preparaty na bazie kwasu hialuronowego, dedykowane specjalnie miejscom intymnym – jedyna na świecie formuła kwasu hialuronowego zarejestrowana do stosowania w ginekologii estetycznej. Powstały one przy współpracy biotechnologów i lekarzy ginekologów, jako odpowiedź na bardzo często występujące problemy kobiet w wieku rozroczym, okołomenopauzalnym i menopauzalnym.

DesirialDesirial Plus

Wskazania:

 • uczucie suchości
 • częste podrażnienia
 • świąd, uczucie napięcia i pieczenia (ogólny dyskomfort)
 • zanik warg sromowych większych (umiarkowany, częściowy, całkowity)
 • niwelowanie problemów estetycznych

Preparaty te umożliwiają:

 • poprawę kształtu, regularności i rozmiaru warg sromowych
 • korekcję blizn poporodowych
 • przywrócenie prawidłowego napięcia i nawilżenia pochwy
 • zniesienie nadwrażliwości i suchości pochwy, towarzyszące np. menopauzie
 • łagodzące działanie odczuwalne zaraz po zabiegu
 • biostymulację i pobudzanie produkcji kolagenu

Jest to procedura lecznicza, która ma na celu przywrócenie komfortu oraz prawidłowej i naturalnej funkcji ochronnej sromu. Desirial - efekty Kwas hialuronowy zawarty w preparatach jest naturalnym składnikiem skóry właściwej, a jego działanie przypomina właściwości gąbki, która zatrzymuje wodę, przez co nawilża skórę. Preparaty Desirial posiadają w swoim składzie również naturalny antyoksydant -mannitol, który zwalcza wolne rodniki i przedłuża działanie kwasu hialuronowego.   Zabiegi z użyciem Desirial umożliwiają przywrócenie objętości i regularnego kształtu wargom sromowym większym, co pozwala chronić srom , a tym samym zmniejszyć intensywność otarć oraz ryzyko infekcji. Preparaty mają poza tym działanie rewitalizujące – poprawiają nawilżenie i napięcie przedsionka pochwy.  

Zastosowanie nieinwazyjnej i innowacyjnej terapii Desirial® przywraca kobietom komfort i sprawia, że mogą nadal aktywnie korzystać z życia.

 

Masz pytania? Zadzwoń! Umów się na konsultację oraz zabieg Desirial we Wrocławiu.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Zabieg laserowego zamykania naczynek najlepiej wykonywać w okresie wiosny lub jesieni. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów terapii, należy przestrzegać zaleceń pozabiegowych i stosować odpowiednią pielęgnację skóry wskazaną przez lekarza.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl