Dermatologia

Dermatolog we Wrocławiu

Dermatolog Wrocław

 

W czym może pomóc dermatolog?

 

Skóra to nasz największy narząd, który pełni ważne funkcje – m.in. stanowi ona izolację, osłonę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi, spełnia czynność percepcyjną, bierze udział w przemianie materii. Jest narządem, który jak inne choruje. Bardzo rzadko natomiast zwracamy uwagę na naszą skórę i często nie zdajemy sobie sprawy, że bagatelizowane przez nas sygnały, jakie nam wysyła, mogą stanowić symptomy schorzenia czy choroby. Lekceważymy je przekonani, że „taką już mamy skórę”, „mamy tak od zawsze”. Nic bardziej mylnego. Zdrowa skóra to ładna skóra – jest napięta, gładka, jest odpowiednio ukrwiona, ma odpowiedni koloryt. Szarość, bladość, zaczerwienienie, popękane naczynka, przebarwienia, wszelkie grudki, krostki, plamki, a nawet przedwcześnie pojawiające się zmarszczki czy wiotkość, są oznaką tego, że naszej skórze coś dolega i powinniśmy ją leczyć. Wtedy czas na wizytę u lekarza dermatologa! Wrocław posiada grono specjalistów, którzy mogą Ci pomóc na problemy skórne.

 

Wizyta u dermatologa – tak samo ważna, jak wizyty u innych spacjalistów!

 

Skóra jest także swoistym „ekranem”, odzwierciedleniem tego, co dzieje się w naszym organizmie.

Zmiana kolorytu skóry, obrzęki, suchość, szorstkość czy nadmierna wilgotność mogą świadczyć bowiem nie tylko o problemach na poziomie skóry. Mogą być informacją o niedoborze witamin, mikroelementów, ale co ważne także o niewydolności czy zaburzeniach narządów wewnętrznych (serca, nerek, wątroby, pęcherza), chorobach tarczycy, układu oddechowego, przewodu pokarmowego, niewydolności krążenia. Lekarz dermatolog (Wrocław) powinien być więc „czujny” i w razie potrzeby skierować pacjenta do innego specjalisty, czy zlecić odpowiednie badania. Takie działania w wielu wypadkach mogą ułatwić terapię stricte dermatologiczną.

Profilaktyczne działania na polu dermatologii mają za zadanie dbanie o nasze zdrowie i zdrowie naszej skóry, bowiem także i w tej dziedzinie medycyny wiele schorzeń czy chorób jest łatwiejszych w leczeniu, kiedy wykryje się je we wczesnym stadium. W tym wspomoże Cię sprawdzony ekspert dermatolog. Wrocław i okolice to obszary, z których wielu klientów skorzystało z naszych usług. Zapewnimy skuteczną kurację i dostarczymy potrzebnej wiedzy z zakresu dermatologii.

 

Szukasz dermatologa we Wrocławiu? Zapraszamy do Dermapuls!

 

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi dermatolodzy:

 

dr n. med. Ewa Kaniowska – specjalista dermatolog-wenerolog

dr Michał Kaniowski – specjalista dermatolog-wenerolog

dr Elżbieta Wojciechowska – specjalista dermatolog-wenerolog

dr Michał Musioł – specjalista dermatolog-wenerolog

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umówi się na wizytę z dermatologiem we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Cellular Matrix to zabieg z zakresu medycyny regeneracyjnej wykorzystujący dobroczynne działanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego.

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl