powrót do strefy mężczyzny

Strefa Mężczyzny

Depilacja laserowa

Usuwanie zbędnego owłosienia

Depilacja laserowa we Wrocławiu.

Wystarczy kilka zabiegów depilacji laserowej, a pozbędziesz się zbędnego owłosienia.

Depilacja laserowa polega na trwałym usunięciu owłosienia z wybranej części ciała. Energia wiązki laserowej pochłaniana jest przez barwnik włosa. Następnie, zmienia się w energię cieplną i całkowicie niszczy cebulkę włosa.

Depilację laserową należy powtórzyć minimum 4 – 6 razy, ponieważ podczas jednego zabiegu można usunąć trwale 20-30% włosów. To dlatego, że laser działa tylko na te włosy, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu (tzw. anagen).

W Klinice Kaniowscy depilacja laserowa wykonywana jest laserem diodowym Vectus ™, najnowocześniejszym urządzeniem  tego typu na świecie.

Vectus™ to doskonały laser do skutecznej epilacji, ponieważ trwale usuwa zbędne owłosienie bez względu na kolor czy karnację skóry – jego skuteczność jest potwierdzona nawet przy włosach typu blond i włosach rudych.

Laser diodowy Vectus ™ wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny – Skintel™, który określa poziom barwnika w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera optymalne parametry zabiegu. Czytnik ten eliminuje ryzyko poparzeń i przebarwień! Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i jednocześnie bardzo bezpieczny. Dzięki większej głowicy, służącej do epilacji ciała,  laserowe usuwanie niechcianych włosów można przeprowadzić sprawnie i szybko. Mniejsza głowica pozwala na precyzyjne usuwanie owłosienia nawet z najmniejszych partii ciała i twarzy.

 

Dodatkowe wskazania:

• przymieszkowe zapalenie skóry (objawiające się podrażnieniem po goleniu)

• nadmierne owłosienie ciała

 

Przebieg zabiegu epilacji laserowej:

Przed przystąpieniem do zabiegu, pielęgniarka przeprowadza z pacjentem wywiad, w przypadku pierwszego zabiegu wypełniana jest karta zabiegowa. Skóra w miejscu zabiegu musi być ogolona, z wyjątkiem małego miejsca – ok. 1cm2 – tych kilka włosów, pozwoli pielęgniarce na ocenę ich koloru i grubości. Następnie do skóry przykładane jest urządzenie SkinTel, przy pomocy którego wykonywana jest analiza fototypu skóry, w ten sposób automatycznie ustawiane zostają parametry zabiegu. W zależności od miejsca na ciele, które ma zostać poddane epilacji, pielęgniarka wybiera odpowiedniej wielkości głowicę lasera. Głowica przykładana jest miejsce przy miejscu, tak aby światło lasera nie ominęło żadnego niechcianego włosa.

 

 

Skóra po zabiegu może być wrażliwa, lekko zaczerwieniona, jest to typowa reakcja i ma ona charakter przejściowy. Pielęgniarka poinformuje pacjenta o pielęgnacji pozabiegowej i wskaże termin kolejnej epilacji.

 

EFEKTY TERAPII

 


TERAZ ZABIEGI W OFERCIE SPECJALNEJ! ZAPRASZAMY!

 

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Zapisz się na zabieg depilacji laserowej we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Diagnostyka dermatologiczna i usuwanie znamion jest działaniem z zakresu profilaktyki czerniaka.

Inne z tej kategorii

GINEKOMASTIA

Redukcja męskich piersi

MODELOWANIE SYLWETKI

Wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

REGENERA ACTIVA®

Ciesz się pięknymi i mocnymi włosami!

DR CYJ – pierwszy na świecie hair filler!

Peptydowa terapia skutecznie hamująca wypadanie włosów!

Usuwanie tatuażu Wrocław

Laser Discovery Pico

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl