Zabiegi

Cosmelan, Dermamelan

Likwidują przebarwienia

COSMELAN,  DERMAMELAN i AMELAN pozwalają zlikwidować ciemne plamy, przebarwienia, piegi na skórze. Jedne z najskuteczniejszych terapii w walce o gładką skórę.

cosmelan

Cosmelan – nowoczesna kuracja przeciwprzebarwieniowa jest połączeniem profesjonalnego zabiegu z pielęgnacją domową. Jedna z nielicznych terapii pozwalająca pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji, co potwierdzają badania kliniczne.  Wyjątkowo skuteczny – w około 90% przypadków – usuwa przebarwienia, nawet wieloletnie. Dodatkowo zwęża rozszerzone pory, zmniejszenie wydzielanie łoju, przywraca również równowagę skórze tłustej i mieszanej. W sposób bardzo wyraźny stymuluje odnowę kolagenu, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Działa przeciwstarzeniowo.

Dermamelan –  preparat działający podobnie do Cosmelanu o wzbogaconym składzie. Jest jedną z intensywnych kuracji wybielających na przebarwienia. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Bardzo skuteczny w terapii przebarwień typu melasma.

Amelan – kolejna terapia skutecznie likwidująca przebarwienia, poprawiająca wygląd skóry. Głównym składnikiem jest idebeneon, nowoczesna substancja czynna o właściwościach anti-aging  oraz rozjaśniających. Nowoczesny  produkt przeciwstarzeniowy.

Lekarz dermatolog dobierze odpowiednią terapię.

 

cosmelan-2-1024x246-popr

Efekty zabiegu

  • szybkie rozjaśnienie przebarwień
  • zmniejszenie miejscowych niedoskonałości skóry
  • rozświetlenie i rozjaśnienie skóry
  • regeneracja skóry

Już tydzień po rozpoczęciu kuracji poprawia się stan skóry. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega zmniejszeniu o 95%

Wskazania

  • przebarwienia pochodzenie hormonalnego
  • przebarwienia posłoneczne
  • przebarwienia pozapalne i inne
  • melasma
  • piegi
  • znamiona barwnikowe

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na nałożeniu maski Cosmelan 1 w naszym gabinecie. Kontynuacją terapii jest stosowanie kremu Cosmelan 2 w domu przez okres conajmniej kilku miesięcy, pod stałą kontrolą lekarza prowadzącego.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie zabiegu COSMELAN.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Kwas hialuronowy ma swoje zastosowanie nie tylko w dermatologii i medycynie estetycznej, ale także w innych dziedzinach medycyny takich jak: ortopedia, reumatologia, otolaryngologia, stomatologia, okulistyka, ginekologia.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl