Aktualności

CGF – TERAPIA KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Przełom w rewitalizacji i kondycjonowaniu skóry!

 

NOWOŚĆ!   Regeneracja Twoimi komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu!

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, nazywanego często własnym „eliksirem młodości” lub przez niektóre osoby „wampirzym liftingiem”, rozpoczęły nową erę rewitalizacji skóry. Terapia jest bardzo bezpieczna, zakłada odmładzanie skóry w sposób jak najbardziej naturalny tzw. metodami biostymulacyjnymi, wykorzystującymi własne zasoby organizmu.

 

ODNOWA NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

 

Metoda CGF to jedna z najnowszych metod regeneracyjnych skóry z wykorzystaniem komórek macierzystych i czynników wzrostu pozyskiwanych z krwi pacjenta. Dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania krwi w specjalnie opracowanym separatorze komórkowym, uzyskujemy wyjątkowo silnie skoncentrowane osocze zawierające cenne komórki macierzyste i czynniki wzrostu, odpowiedzialne za złożone procesy regeneracyjne. Metoda pozwala nam przeprowadzać terapię na dwa sposoby – klasycznie w formie mezoterapii lub też tworzyć specjalny „żel”, który stopniowo uwalnia do skóry cenne czynniki, co zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację procesów odnowy tkanki.

 

Osocze podaje się w miejsca wymagające leczenia – oparzenia, rany, blizny, skórę owłosioną głowy w celu pobudzenia wzrostu włosów, w okolice intymne w celu ich rewitalizacji.

Zregenerowana skóra, to zdrowa skóra, a zdrowa skóra, to młoda skóra, dlatego też terapia z  wykorzystaniem komórek macierzystych doskonale sprawdza się, jako terapia anti-aging. W efekcie zabiegów następuje stymulacja syntezy kolagenu, naczyń krwionośnych, skóra zmuszona do samoregeneracji staje się elastyczna, gładka, zyskuje świeży wygląd i młodzieńczą witalność.

 

WSKAZANIA:

 • leczenie – oparzeń, ran, blizn

 • rewitalizacja okolic intymnych

 • leczenie wypadania włosów, łysienia

 • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, rąk, dekoltu

 • leczenie wiotkości skóry twarzy i ciała

EFEKTY:

 • regeneracja i odżywienie skóry

 • widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry

 • poprawa kolorytu i struktury skóry

 • zwiększenie elastyczności i jędrności skóry

 • redukcja zmarszczek

 • zmniejszenie wypadania włosów

 

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • nowotwory
 • choroby krwi
 • ciąża i karmienie piersią
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew

 

Metoda CGF wykorzystuje potencjał Twojej krwi – jest w 100% bezpieczna – bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych!

 

Źródło piękna jest w Tobie!

 

 

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas! Umów się na konsultację i zabieg z wykorzystaniem komórek macierzystych i czynników wzrostu z własnej krwi we Wrocławiu.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Terapia Sebacia (leczenie trądziku) zakłada wykonanie trzech zabiegów w odstępie tygodnia.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl