Zabiegi

CELLULAR MATRIX®

Synergiczne działanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego

To efekt wieloletniej pracy lekarzy, biotechnologów i inżynierów tkankowych ze szwajcarskiego Laboratorium RegenLab, którzy po stworzeniu i opatentowaniu zestawów RegenACR (Regeneris) udoskonalili technologię, wzbogacając dobrze znane zestawy o 1,5 % nieusieciowany kwas hialuronowy.

 

KWAS HIALURONOWY + OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

 

Regeneris Cellular Matrix® to zabieg z zakresu medycyny regeneracyjnej. Łączy on w sobie autologiczne osocze bogatopłytkowe (A-PRP®) i kwas hialuronowy (HA) w jednej specjalistycznej próbówce, która zawiera opatentowany żel separacyjny. Procedura pozwala na uzyskanie osocza bogatopłytkowego o odpowiednim stężeniu płytek krwi, które działa stymulująco i regenerująco.

 

Kwas hialuronowy działa jak matryca do odbudowy komórek skóry, powoduje jej nawilżenie i odżywienie.

Osocze bogatopłytkowe pobudza dodatkowo okoliczne fibroblasty do podziałów i syntezy kolagenu. Oprócz cennych płytek krwi, dostarcza skórze także sole mineralne, witaminy A, D, E, K, hormony, kwasy tłuszczowe.

Kwas hialuronowy ponadto tworzy dla osocza bogatopłytkowego swoiste rusztowanie – trójwymiarową, przyjazną komórkom strukturę. Ta struktura jest kolonizowana przez fibroblasty, trombocyty i czynniki wzrostu, co sprzyja odtwarzaniu tkanek wszystkich warstw skóry.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

 

Zabieg i przygotowanie preparatu jest procedurą bezpieczną.

Pojedynczy zabieg trwa ok. 30 min. Od pacjenta pobiera się niewielką ilość krwi (4 ml/6 ml). Krew zostaje odwirowana, w celu oddzielenia jej składników z pomocą opatentowanego żelu separacyjnego. W bezpiecznym systemie zamkniętym połączeniu ulega kwas hialuronowy i autologiczne osocze bogatopłytkowe.

 

W ten sposób uzyskujemy gotowy „koktajl” gotowy do iniekcji.

Następnie lekarz, dobierając odpowiednią technikę iniekcji podaje Cellular Matrix w dany obszar zabiegowy – twarz, dekolt, szyję, wierzchnią część dłoni lub inny).

Po zabiegu pacjent od razu może wrócić do codziennych aktywności.

 

OZNAKI STARZENIA?

ZMARSZCZKI?

CIENIE POD OCZAMI?

BLIZNY?

REGENERIS CELLULAR MATRIX pomoże Ci się ich pozbyć!

 

EFEKTY

 

Już pierwszy zabieg odbudowuje objętość i wypełnia ubytki we wszystkich warstwach skóry i tkanki podskórnej, zwiększa wytwarzanie kolagenu i prokolagenu typu I (charakterystycznego dla bardzo młodej skóry), polepsza elastyczność, koloryt i grubość skóry oraz aktywuje angiogenezę, czyli tworzenie i odbudowę naczyń krwionośnych.

Natychmiastowy efekt wypełnionej i nawilżonej skóry jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Kolejne zmiany są zauważalne po około 14 dniach, w wyniku uwalniania się czynników wzrostu. Efekt końcowy pacjent może obserwować po zakończeniu terapii.

 

Ilość sesji uzależniona jest od stanu skóry pacjenta. Protokoły terapeutyczne różnią się w zależności od głębokości i intensywności zmarszczek, cieni pod oczami, blizn itp. oraz pożądanych rezultatów. 

 

Nasi lekarze dobiorą odpowiedni sposób leczenia tak, aby rezultaty były dla pajenta jak najbarzdiej satysfakcjonujące!

 

 

>>> skuteczność terapii potwierdzają liczne badania naukowe

>>> jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych

 

√ poprawa wyglądu i nawilżenia skóry

poprawa elastyczności i kolorytu skóry

√ przywrócenie gęstości i objętości skóry

√ uniesienie fałd nosowo-wargowych, linii marionetki

i opadających kącików ust

odbudowa skóry – naturalna regeneracja

√ redukcja głębokich blizn i bliznowców

 

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację i zabieg Cellular Matrix we Wrocławiu.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Laser Discovery Pico to laser działający w najnowszej obecnie technologii pikosekundowej, przynoszącej świetne rezultaty w przypadku usuwania tatuażu, makijażu permanentnego i przebarwień.

Inne z tej kategorii

Laser Thunder MT

Najszybszy i najmocniejszy na świecie sprzęt do epilacji już dostępny w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu!

MIRACOOL® – SKUTECZNA METODA WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Zintegrowany system modelujący ciało

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl