powrót do strefy mężczyzny

Strefa Mężczyzny

Blefaroplastyka laserowa – lifting powiek

Zyskaj nowe spojrzenie!

Laserowy lifting powiek

 

Wraz z upływem czasu w skórze jest coraz mniej kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za jej elastyczność i jędrność. Wynikiem tego procesu jest ścieńczenie skóry, staje się ona wiotka, możemy zaobserwować jej tzw. opadanie. Ten „nadmiar” skóry widoczny jest szczególnie w obszarze oka, zwłaszcza w okolicy górnych powiek.

Opadające powieki sprawiają, że oczy zaczynają tracić atrakcyjny wygląd, to z kolei przekłada się na wyraz całej twarzy – zaczyna ona sprawiać wrażenie zmęczonej, smutnej i starszej niż wiek metrykalny. Opadające powieki mogą oprócz problemów natury estetycznej, wpływać na jakość widzenia, zawężać jego pole.

 

Zabieg mający na celu usunięcie nadmiaru skóry w obrębie górnej powieki nazywany jest blefaroplastyką.

 

Zabieg blefaroplastyki, zwany inaczej plastyką powiek, można wykonać poprzez zabieg chirurgiczny (z użyciem skalpela) lub mniej inwazyjnie – przy pomocy specjalistycznego lasera – blefaroplastyka laserowa.

 

WSKAZANIAMI DO ZABIEGU BLEFAROPLASTYKI

⇒ WIOTKOŚĆ SKÓRY POWIEK

⇒ TZW. „CIĘŻKOŚĆ” POWIEK

⇒ OPADAJĄCE POWIEKI

(czasem ograniczające pole widzenia)

 

Zabieg blefaroplastyki laserowej poprzedza konsultacja z lekarzem chirurgiem. Podczas tej wizyty następuje kwalifikacja do zabiegu, pacjent zostaje poinformowany również o przebiegu procedury, jak i przed- i pooperacyjnych zaleceniach.

Zabieg laserowej korekcji powiek (blefaroplastyka laserowa) wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około 45 – 60 minut. Korekcja powieki górnej wykonywana jest poprzez laserowe nacięcie przebiegające wzdłuż naturalnego załamania powieki. Po zabiegu możliwe jest pojawienie się obrzęku i zasinienia w obszarze zabiegowym, zmiany te ustępują zwykle w ciągu 2 do 4 tygodni.

 

Zabieg blefaroplastyki laserowej, w porównaniu z tradycyjną metodą chirurgiczną, charakteryzuje się znacznie krótszym czasem gojenia, znacznie krótszym okresem rekonwalescencji, mniejszym dyskomfortem.

 

EFEKTY ZABIEGU:

 

 

WYNIKU ZABIEGU ZYSKUJEMY:


wyraziste spojrzenie
widoczne rzęsy i powieki

podkreślony łuk brwiowy

 

Inne metody liftingowania powiek i okolicy oka -Zobacz  – >>  Thermage, Plasma IQ.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację i zabieg!

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Laser Discovery Pico należy do najnowszej generacji laserów pikosekundowych.

Inne z tej kategorii

GINEKOMASTIA

Redukcja męskich piersi

MODELOWANIE SYLWETKI

Wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

REGENERA ACTIVA®

Ciesz się pięknymi i mocnymi włosami!

DR CYJ – pierwszy na świecie hair filler!

Peptydowa terapia skutecznie hamująca wypadanie włosów!

Usuwanie tatuażu Wrocław

Laser Discovery Pico

Odmładzanie po męsku

Wywiad z dr. Michałem Kaniowskim

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl