powrót do strefy mężczyzny

Strefa Mężczyzny

Lifting twarzy

Thermage, Ulthera, Ultraformer

Nieinwazyjny lifting twarzy we Wrocławiu

Bardzo dużo pracujesz, jesteś zmęczony? Zadbana twarz mężczyzny jest obecnie bardzo ważna. Tylko raz możesz zrobić dobre pierwsze wrażenie. Wypoczęty, zrelaksowany wygląd osiągniesz bez długiego urlopu!

W Klinice Kaniowscy wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne urządzenia do nieinwazyjnego liftingu twarzy: Thermage, Ulthera, Ultraformer III.

 

Thermage

Zabieg Thermage polega na zastosowaniu energii monopolarnych fal radiowych (RF), które ogrzewają głębsze warstwy skóry, w celu zwiększenia jej napięcia i elastyczności oraz uzyskania trwałego liftingu twarzy– bezinwazyjnie, bez użycia skalpela. Energia radiowa emitowana jest w krótkich, szybkich impulsach o zróżnicowanym poziomie, co pozwala odpowiednio nagrzać tkankę przy zachowaniu poziomu ciepła najlepiej tolerowanego przez pacjenta.

 • Before-thermage -podbródek
  After-thermage -podbródek
  Przed thermage -podbródekPo
 
 • Before-Thermage-twarz
  After-Thermage-twarz
  Przed Thermage-twarzPo
 
 • Before-Thermage
  After-Thermage
  Przed Thermage Po

Ulthera

Wykorzystuje energię ultradźwięków i służy do bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy. W efekcie tego zabiegu skóra zostaje widocznie odmłodzona. Znacznemu spowolnieniu ulega także naturalny proces starzenia się jej komórek.  Energia ultradźwięków dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry w nieinwazyjny sposób. Zabieg na twarz i szyję wyzwala naturalną odpowiedź organizmu, skutkując produkcją nowego i ulepszonego kolagenu, który stopniowo napina i podnosi skórę.

 • Before-Ulthera - podbródek
  After-Ulthera - podbródek
  PrzedUlthera - podbródekPo
 • Before-Ulthera - twarz
  After-Ulthera - twarz
  Przed Ulthera - twarzPo
 • Before-Ulthera - szyja
  After-Ulthera - szyja
  PrzedUlthera - szyjaPo

 

Ultraformer III

Sprzęt działa w oparciu o najnowocześniejszą, zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej – HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). W trakcie zabiegu dochodzi do kontrolowanego podgrzania wybranych partii skóry, w wyniku czego następuje obkurczenia tkanki. Ponadto dzięki powstałym mikrouszkodzeniom, rozpoczyna się regeneracja komórek i produkcja nowego kolagenu. Zabieg umożliwia  bezinwazyjny lifting twarzy oraz praktycznie każdej innej części ciała. Terapia przynosi spektakularne efekty liftingu twarzy i ciała, zauważalne już po jednorazowej sesji zabiegowej. Dalsze efekty narastają z czasem!  Więcej o zabiegu – sprawdź!

Thermage, Ulthera, Ultraformer należą do zabiegów, które nie wymagają rekonwalescencji i po których można od razu wrócić do codziennej aktywności!

Lifting twarzy z wykorzystaniem technologii Thermage, Ulther, Ultraformer,  daje efekt:  poprawy konturu twarzy, spłycenia fałdów nosowo-policzkowych, obkurczenia zwisającego podbródka, podniesienia brwi i zwiększenia napięcia skóry wokół oczu. Wszystko to sprawia, że twarz zyskuje świeży, zdrowy i młody wygląd!

 

O zabiegu z wykorzystaniem techologii HIFU opowiada dr Michał Kaniowski:

https://www.estheticon.pl/video/lifting-dla-mezczyzn

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg.

 Umów się na wizytę lub konsultację w sprawie bezinwazyjnego liftingu twarzy.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Cienie pod oczami doskonale niwelujemy przy pomocy KARBOKSYTERAPII.

Inne z tej kategorii

GINEKOMASTIA

Redukcja męskich piersi

SMART GRAFT – NOWOŚĆ!

Innowacyjny przeszczep włosów

MODELOWANIE SYLWETKI

Wyszczuplanie i ujędrnianie ciała

REGENERA ACTIVA®

Ciesz się pięknymi i mocnymi włosami!

DR CYJ – pierwszy na świecie hair filler!

Peptydowa terapia skutecznie hamująca wypadanie włosów!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl