powrót do "o nas"

Zespół

Anna Zadrożna

Dyplomowana pielęgniarka

Jestem absolwentką Wydziału Pielęgniarstwa Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończyłam także socjologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki medycznej.

Od ponad 20 pracuję w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka, obecnie na stanowisku kierowniczym.  Z Kliniką Dermapuls jestem związana od 12 lat.

Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny i holistyczny. Najważniejsze jest dla mnie komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Zabieg z użyciem Desirial w znacznym stopniu przywraca komfort intymny kobiety.

Inni nasi specjaliści

Katarzyna Chruścicka

Dyplomowana pielęgniarka

Magdalena Siekierska-Jadczyk

Kierownik operacyjny

Katarzyna Basta-Szczupak

Dyplomowana pielęgniarka

Katarzyna Gierczyk

Kosmetolog

Agnieszka Pisarczuk

Kierownik ds. administracji

Justyna Lewicka

Rejestracja

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl