Aktualności

ADIVIVE-LIPOFILLING

Autogenny wypełniacz bogaty w komórki macierzyste

Lipofilling Wrocław

 

AUTOGENNY WYPEŁNIACZ BOGATY W KOMÓRKI MACIERZYSTE

 

Nowatorska technologia Adivive™ umożliwia separację wcześniej odessanej tkanki tłuszczowej (LipoLife3G) i uzyskanie frakcji bogatej w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe, jak również cenne komórki macierzyste. Ten właśnie „eliksir” wykorzystywany jest w zabiegach precyzyjnego modelowania twarzy, czyli tzw. lipofillingu, jak i w celach terapeutycznych.

Z biegiem lat dochodzi do lipodystrofii, czyli naturalnego zaniku tkanki tłuszczowej. Idealnym rozwiązaniem jest autotransplantacja – pobranie tłuszczu z miejsc, w których jest go w nadmiarze i przeszczepienie tam, gdzie zaczyna go brakować. Technologia Adivive™ pozwala na odseparowanie najbardziej wartościowych i najmłodszych komórek tłuszczowych bogatych w komórki macierzyste.

 

 

*Technologia Adivive ™ – jako pierwszy na świecie system do separacji tkanki tłuszczowej, otrzymała amerykański certyfikat – atest FDA.

 

Pozyskany w trakcie procedury zabiegowej materiał ma najwyższą jakość i można z powodzeniem nazwać go  prawdziwym ELIKSIREM MŁODOŚCI.  Młode komórki tłuszczowe bez problemu unaczyniają się, przyjmują i zaczynają funkcjonować jak pozostałe.

Komórki macierzyste mają zdolność do potencjalnie nieograniczonej liczby podziałów, czyli samoodnawiania się. Dzięki temu nie tylko uzupełniamy ubytki tkanki, ale również motywujemy skórę do odtworzenia własnej. Te dwa fakty wpływają  na znaczne podniesienie skuteczności zabiegu i trwałości jego efektów.

 

Możemy z powodzeniem regenerować skórę piersi, która uległa zwiotczeniu z upływem czasu lub po okresie ciąży i karmienia, dokonywać ich rekonstrukcji np. po zabiegach mastektomii, jak i wypełniać bruzdy, zmarszczki, zapadnięte policzki, czy poprawiać owal twarzy. Co ważne, zabiegi są małoinwazyjne, nie powodują  obrzęków i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Oprócz właściwości wypełniających i odmładzających, wykorzystując zdolność komórek macierzystych do ciągłego samoodnawiania,  uzyskujemy również efekty rewitalizacji i odbudowy skóry. Terapia doskonale sprawdza się w leczeniu fotouszkodzeń skóry, blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i pourazowych, czy ubytków tkanek. Wykorzystanie komórek macierzystych, uzyskiwanych z tkanki tłuszczowej, jest  także świetną metodą regeneracji skóry po radioterapii.

 

SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Zabiegi są bardzo bezpieczna, nie rodzą ryzyka alergii, przynoszą doskonałe i długotrwałe rezultaty estetyczne.

WYBIERZ ZABIEG ADIVIVE JEŚLI CHCESZ:

POZBYĆ SIĘ BRUZD I ZMARSZCZEK

SKORYGOWAĆ OWAL TWARZY

WYPEŁNIĆ ZAPADNIĘTE POLICZKI, SKRONIE

ZREWITALIZOWAĆ PIERSI

DOKONAĆ REKONSTRUKCJI PIERSI

UWYPUKLIĆ LUB POPRAWIĆ KSZTAŁT POŚLADKÓW

UJĘDRNIĆ SKÓRĘ

ZREDUKOWAĆ BLIZNY I DEFORMACJE

 

 

EFEKTY ZABIEGÓW

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację i zabieg lipofilling Adivive we Wrocławiu.

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Jednym z największych odkryć w medycynie estetycznej ostatnich lat, jest stosowanie rozpuszczalnych nici liftingujących, bez dłuższego okresu rekonwalescencji i bez znieczulenia ogólnego.

Inne z tej kategorii

Nici liftingujące Silhouette Soft®

Nowy wymiar liftingu i biostymulacji

LASER ALMA HARMONY

Zyskaj zdrową i piękną skórę!

Medik8 – NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Geneo™

Złuszczanie, odżywianie i dotlenianie skóry jednocześnie

OFERTA SPECJALNA

Depilacja laserowa VECTUS

OFERTA SPECJALNA

Odśwież skórę po wakacjach!

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl