Aktualności

SEBACIA – NOWOŚĆ!

Nowoczesna terapia trądziku

To innowacyjna terapia leczenia trądziku wykorzystująca ciepło złota i energię lasera

Terapia to wynik badań naukowców Uniwersytetu Rice oraz współpracy dermatologów z całego świata, w tym dr R. Rox Andersona – światowego pioniera w dziedzinie dermatologii laserowej. Dążono do stworzenia procedur pozwalających na połączenie mikrocząsteczek złota Sebacia z zabiegami laserowymi, w celu uzyskania jak najlepszych efektów leczenia trądziku.

 

TRĄDZIK mogą powodować:

nadmierna produkcja łoju skórnego przez gruczoły łojowe

zatkane pory

kolonizacja lub szybki wzrost liczby bakterii P. Acnes

stan zapalny w odpowiedzi na obecność bakterii

 

Firma SEBACIA przygotowała unikalne rozwiązanie oparte na mikrocząsteczkach, których działanie zostało opatentowane. Terapia celuje w powyższe przyczyny wywołujące chorobę.

 

 

Pierwszy etap leczenia to odpowiednie przygotowanie skóry – pacjent stosuje wtedy preparaty zewnętrzne zlecone przez lekarza.

Właściwa terapia polega na na aplikacji preparatu zawierającego mikrocząsteczki złota, które pod wpływem odpowiedniego masażu skóry przenikają przez pory do mieszków włosowych i gruczołów łojowych.

Następnie w obszarze zabiegowym stosuje się laser. Ciepło dostarczone do gruczołów łojowych oraz mieszków włosowych oddziałuje termicznie na gruczoły i pory, dociera bezpośrednio do struktur skóry odpowiedzialnych za powstawanie trądziku – ograniczając powstawanie zmian trądzikowych.

 

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, jest to typowy objaw, który ustępuje po 1-2 godzinach.

 

Terapia obejmuje 3 sesje w odstępie 1 tygodnia.

 

Skuteczność terapii Sebacia została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi przeprowadzonymi m.in. w USA, jak również w Polsce.

 

EFEKTY TERAPII SEBACIA

 

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację i zabieg – leczenie trądziku Sebacia we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Efekty tzw. nieinwazyjnych liftingów skóryThermage, Ulthera, Ultraformer, Utims – narastają w czasie. Jest to wynikiem naturalnych procesów zachodzących w czasie tj. odbudowy włókien kolagenowych, która trwa od 3-6 miesięcy.

Inne z tej kategorii

Geneo™

Złuszczanie, odżywianie i dotlenianie skóry jednocześnie

OFERTA SPECJALNA

Depilacja laserowa VECTUS

OFERTA SPECJALNA

Odśwież skórę po wakacjach!

GINEKOMASTIA

Redukcja męskich piersi

VASCULIFE

Kompleksowe i precyzyjne leczenie żylaków

SMART GRAFT – NOWOŚĆ!

Innowacyjny przeszczep włosów

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl