Aktualności

PROSTROLANE INNER-B

Peptydowa terapia ciała

BEZPIECZNA I SKUTECZNA METODA REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ

  Prostrolane Inner-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy przeznaczony do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. 4 unikalne peptydy zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają lipolizę i wydatnie opóźniają lipogenezę. W produkcie zastosowano opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.  

 Prostrolane Inner-B

działa detoksykująco i wygładzająco

napina skórę czyniąc ją jędrną i sprężystą

wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję

 

Preparat umożliwia skuteczne usuwanie miejscowych złogów tłuszczowych w następujących obszarach:

 

 

  • PODBRÓDEK
  • ŻUCHWA
  • BRZUCH
  • RAMIONA
  • BRYCZESY

  Ilość zabiegów jest sprawą indywidualną. Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się przeprowadzenie: 2 sesji  na podbródek   3-4 sesji na ciało w odstępach dwutygodniowych.   Efekty można zauważyć zaraz po zabiegu. Skóra jest jędrniejsza, bardziej napięta.    

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas! Umów się na konsultację lub zabieg redukcji tkanki tłuszczowej Prostrolane Inner-B we Wrocławiu!

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Z upływem czasu w naszej skórze jest coraz mniej kwasu hialuronowego. Przyczynia się to zmniejszenie sprężystości skóry, utraty prawidłowego nawilżenia – co wpływa na powstawanie zmarszczek. Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym przywraca harmonijny wygląd twarzy i poprawia kondycję skóry.

Inne z tej kategorii

OFERTA SPECJALNA

Odśwież skórę po wakacjach!

GINEKOMASTIA

Redukcja męskich piersi

VASCULIFE

Kompleksowe i precyzyjne leczenie żylaków

SMART GRAFT – NOWOŚĆ!

Innowacyjny przeszczep włosów

SEBACIA – NOWOŚĆ!

Nowoczesna terapia trądziku

UTIMS A3

Nowy wymiar liftingu skóry

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl