Zabiegi

Nieinwazyjny lifting

Poprawa napięcia i jędrności skóry

Nieinwazyjny lifting Wrocław

 

Nieinwazyjny lifting to zabieg możliwy bez stosowania metod operacyjnych. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii takich jak UltheraThermage, uzyskujemy efekt liftingu bez konieczności wielotygodniowej rekonwalescencji.

 

Nieinwazyjny lifting – Ulthera

Ulthera to aparatura, która zapewnia nieinwazyjny lifting poprzez wykorzystanie ultradźwięków. Pozwala lekarzowi widzieć na monitorze tkankę skórną do głębokości 8 mm i prowadzić zabieg na precyzyjnie wybranej głębokości – zależnie od kondycji skóry i celu terapii.

Skoncentrowany strumień ultradźwięków dociera w głąb skóry i ogniskuje się w wybranym punkcie, nie naruszając naskórka. Energia ultradźwięków wyzwala naturalną odpowiedź organizmu, dzięki czemu powstaje nowy kolagen, który stopniowo napina i podnosi  skórę. Regeneracja włókien kolagenowych pomaga powstrzymać efekt grawitacyjny (tzw. wiotka skóra).

Zabieg zalecany jest do poprawy owalu twarzy (np. likwidacji „chomików”), podniesienia łuku brwiowego, poprawy napięcia i ujędrnienia skóry twarzy, czoła i okolic oczu, szyi i dekoltu, a także ramion i pośladków. Częściowy efekt zauważalny jest od razu po zabiegu (ok. 20 % rezultatu końcowego) i nasila się w ciągu kolejnych miesięcy.

 • Before-Ulthera podbródek
  After-Ulthera podbródek
  Przed Ulthera podbródekPo

 • Before-Ulthera-szyja
  After-Ulthera-szyja
  Przed Ulthera-szyjaPo

 

Nieinwazyjny lifting – Thermage

Thermage – pionier nieinwazyjnego leczenia zmarszczek i przywracania jędrności skórze wykorzystujący energię fal radiowych. Dotychczas wykonano  ponad milion zabiegów u kobiet i mężczyzn.

Thermage pozwala skutecznie przeciwdziałać efektom starzenia się skóry w sposób bezpieczny i naturalny. Uzyskujemy wygładzenie i wzrost napięcia skóry ( lifting) oraz poprawę konturów twarzy. Jeden zabieg wystarczy, by uzyskać pożądany efekt.

Wskazania

 • opadające powieki
 • wiotka skóra twarzy i szyi

 • Before-Thermage-twarz 1
  After-Thermage-twarz 1
  PrzedThermage-twarz 1Po

 • Before-Thermage-oczy
  After-Thermage-oczy
  PrzedThermage-oczyPo

Nici lifingujące

Doskonała alternatywa skalpela. Nici  liftingują, zagęszczają, wzmacniają skórę, poprawiają jej sprężystość i elastyczność, pobudzają produkcję kolagenu i naturalnego kwasu hialuronowego, zmniejszają zmarszczki.

Zabieg z wykorzystaniem nici trwa zwykle od 30 minut do godziny. Najpierw lekarz stosuje znieczulenie, dzięki czemu aplikacja nici jest mało bolesna, następnie kaniulą wprowadza nitkę.

Podczas jednego zabiegu możemy zlikwidować wiele problemów:

 • „redukcja chomików”
 • zmniejszenie lub zniwelowanie zmarszczek
 • podniesienie brwi
 • likwidacja worków pod oczami
 • kształtowanie owalu twarzy
 • poprawa wyglądu szyi i dekoltu

 

Kwas hialuronowy – wypełniacze

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny, utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, a skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, policzki i usta tracą objętość.

 

Zabiegi z kwasem hialuronowym:

 • nawilżają skórę
 • wypełniają zmarszczki
 • przywracają braki objętości twarzy
 • modelują, powiększają, nawilżają usta
 • poprawiają kontur twarzy
 • pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry

Z ogromnej oferty wybieramy dla naszych pacjentów najlepsze preparaty renomowanych firm, które zainwestowały w liczne badania kliniczne, by uzyskać produkt najlepiej służący urodzie. Wykorzystanie różnych rodzajów preparatów z kwasem hialuronowym umożliwia precyzyjne i naturalne uzupełnienie brakujących objętości ( redukcja doliny łez, bruzd nosowo-wargowych, uzupełnienie objętości kości policzkowych, dołów skroniowych, nawilżenie, ewentualnie powiększenie ust) dając efekt liftingu twarzy.

Podanie wypełniacza z kwasem hialuronowym stymuluje nasze komórki do produkcji kolagenu,  nawet po wchłonięciu preparatu twoja skóra będzie w lepszej kondycji niż przed zabiegiem.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie nieinwazyjnego liftingu.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Laserowe usuwanie owłosienia – inaczej epilacja – to świetny sposób na pozbycie się zbędnych włosów. Zabieg trzeba powtórzyć w serii, aby uchwycić wszystkie włosy w ich aktywnej fazie wzrostu, te bowiem zostają skutecznie usunięte.

Inne z tej kategorii

Medik8 – NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Geneo™

Złuszczanie, odżywianie i dotlenianie skóry jednocześnie

TEOSYAL® RHA

W zgodzie w naturalną ekspresją twarzy

BRUKSIZM

Terapia toksyną botulinową

PH FORMULA

Dermatologiczny resurfacing skóry

VASCULIFE

Kompleksowe i precyzyjne leczenie żylaków

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Derma Puls Centrum Dermatologii Estetycznej siedzibą we Wrocławiu przy ul. Baryckiej 1/3. Informujemy, że podanie przez Ciebie adresu e-mail jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa zawarte w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce poprawności. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem: gabinet@dermapuls.com.pl