Zabiegi

Nici liftingujące

Lifting i zagęszczanie skóry

Nici liftingujące Aptos Wrocław

 

Nici liftingujące tworzą szkielet podtrzymujący tkanki miękkie od wewnątrz. Pomogą opadającym częściom Twojej twarzy lub ciała powrócić na miejsce.

Lifting nićmi to zabieg niechirurgiczny – poprawia kontury tkanek miękkich, liftinguje ciało,  przywraca owal twarzy i przy okazji spowalnia procesy starzenia. Nici liftingujące można aplikować na twarz, szyję, dekolt a nawet na ramiona, piersi, uda, czy pośladki.  Skuteczne są także w walce z wiotkim, pociążowym brzuchem! Techniki liftingu przy pomocy nici stały się przełomem w medycynie estetycznej. Dzięki wyspecjalizowanemu zestawowi igieł zintegrowanych z nicią, można uzyskać świetny lifting twarzy, nadać objętość, korygować owal twarzy, likwidować zmarszczki mimiczne – wszystko przy małej inwazyjności.

Wskazania

 • lifting twarzy
 • zagęszczani i lifting  skóry szyi, dekoltu, brzucha, ramion, pośladków itd
 • zwiotczenie skóry
 •  zmarszczki wargowo – nosowe, linie marionetki
 • redukcja chomików, podwójnego podbródka
 • lifting brwi i czoła
 • rewitalizacja skóry szyi i dekoltu
 • asymetria twarzy

Nici PDO

System nici PDO powstał w Korei Południowej, gdzie zauważono, że nici umieszczone w tkance wzmacniają mięśnie i ścięgna organizmu.  PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, które po pewnym czasie rozpuszcza się w tkance.

Na podstawie obserwacji klinicznych stwierdzono, że polidioksanon stymuluje produkcję nowego kolagenu (białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry), pobudza także syntezę elastyny (białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry) oraz powoduje syntezę naturalnego (endogennego) kwasu hialuronowego.

Bez-nazwy1

Nici liftingujące Barb

Princess Lift Barb 4D to nowa wyjątkowa nić PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków w czterech wymiarach, dodatkowo nić liftingujaca Barb jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO. Technika nie wymaga nacinania skóry, ponieważ nici są wprowadzane za pomocą cienkiej kaniuli. Po zaimplantowaniu pod skórę haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu.

nic-s-483x483

Meso Cogs to nowe wchłanialne nici do zastosowania na całym ciele: poprawiają owal twarzy, kształtują biust, górną część ramion, pośladki, brzuch, wewnętrzną część ud, napinają też skórę po zabiegach liposukcji lub diecie.

 

Nici Aptos – alternatywa do nici polipropylenowej,  całkowicie bioabsorbowalna nić caprolac z kwasu polimlekowego i kaprolaktonu. Nici te wykorzystywały dotychczasowe, będące w ofercie techniki liftingujące (tj. Thread 2G, Needle 2G i Spring), ale w wersji rozpuszczalnej.  Techniki te stały się przełomowe dzięki wyspecjalizowanemu zestawowi igieł zintegrowanych z nicią, można dzięki nim uzyskać świetny efekty przy małej inwazyjności, zaledwie poprzez punkty wkłucia, przy znieczuleniu miejscowym pacjenta. Skład nici Aptos gwarantował zaś efekt biorewitalizacji obszarów twarzy i ciała.

 

Anchorage –  są idealne do małoinwazyjnego liftingu środkowej części twarzy.  Lekarz wprowadza nici w kierunku podbródka i żuchwy, tworząc specjalne rusztowanie dla tkanek. W ten sposób haczykowate nici tworzą rodzaj „parasola”, którego delikatne napięcie naturalnie unosi zwiotczałe tkanki twarzy.

 

Oprócz tego stosujemy nici Aptos:

Nano Spring, Nano Vitis, Excellence Visage,  Excellence Elegance,  Excellence Body

Light lift tread 2 g, Light Lift Needle, Light Lift Spring, Surgical  Needle

 

Przebieg zabiegu – nici liftingujące Aptos

 Aplikacja nici trwa około pół godziny, nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć, drobne zaczerwienienia znikają w ciągu kilku dni. Nici liftingujące można aplikować niemal  na całym ciele.  Nić PDO – umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, pośladków, brzucha i nóg.

cosmelan-1

Efekty zabiegu:

 • odmłodzenie skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • podniesienie owalu twarzy
 • lifting skóry    

 Zalecenia pozabiegowe

W ciągu 2 – 3 dni należy powstrzymać się od picia gorących napojów i spożywania gorących posiłków, nie spożywać alkoholu przez co najmniej 2 tygodnie.

W ciągu 2 – 3 tygodni po zabiegu zaleca się pacjentowi powstrzymanie od intensywnych skurczów mięśni mimicznych twarzy oraz masaży, nie korzystanie z fitness i unikanie intensywnego rozgrzewania np. w saunie.

W obszarze zabiegowym nie stosować żadnych zabiegów rozgrzewających przez okres co najmniej 1 miesiąca po zabiegu. Jak również przez 3 miesiące nie należy korzystać z głębokiego masażu, fizjoterapii, ani stosować innych technik śródskórnych.

Możliwe skutki uboczne

Po zabiegu mogą wystąpić: obrzęk, zaczerwienienie, czasowa asymetria, siniaki, nierówność konturu.

W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić podwyższona temperatura (ponad 37,5 °C), pulsujący ból, zauważalna asymetria, pogłębiania się obrzęku. Wówczas niezwłocznie należy zgłosić się do naszej Kliniki lub do swojego lekarza.

Masz pytania? Zadzwoń lub zapisz się na zabieg.

Umów się na wizytę lub konsultacje w sprawie liftingu nićmi hialuronowymi.

 

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Skuteczne usuwanie tatuażu we Wrocławiu jest już możliwe dzięki naszemu innowacyjnemu urządzeniu – laserowi Discovery Pico.

Inne z tej kategorii

PROFHILO

Przywraca sprężystość skórze, modeluje kontur twarzy

REGENERA ACTIVA®

Ciesz się pięknymi i mocnymi włosami!

PQ AGE – peeling ujędrniająco-liftingujący

Piękna, promienna i odmłodzona skóra

UNIVERSKIN – SPERSONALIZOWANA PIELĘGNACJA SKÓRY

Twoja skóra – Twoja formuła!

ADIVIVE-LIPOFILLING

Autogenny wypełniacz bogaty w komórki macierzyste

NITHYA – terapia kolagenowa

Regeneracja i odbudowa skóry

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Zapisz się na newsletter