powrót do bazy wiedzy

Baza wiedzy

Dermatologia estetyczna to sposób na poprawę jakości życia

Zdrowa skóra – lepsze samopoczucie

Dermatologia zajmuje się leczeniem skóry, dermatolodzy estetyczni natomiast dbają o to, żeby skóra była i zdrowa i ładna – co w rezultacie niesłychanie poprawia komfort psychiczny pacjenta. Jeszcze dwadzieścia lat temu zmarszczki czy bruzdy nadające twarzy smutny, zmęczony wygląd były uznawane za nieodwracalny efekt upływającego czasu a zabiegi estetyczne były traktowane jako ekskluzywne „fanaberie” gwiazd filmowych.

Dzisiaj praktycznie każdy może skorzystać z osiągnięć estetyki lekarskiej. Aktywne zawodowo kobiety dbają nie tylko o młody wygląd skóry na twarzy. Często wstydzą się np. starzejących się dłoni , które zdradzają ich wiek. Trafiają tez do mnie pacjentki z takimi defektami jak np. zbyt cofnięty podbródek czy zbyt wąskie lub asymetryczne wargi. Obecnie te będące przed laty przyczyną wielu kompleksów objawy można bardzo łatwo zniwelować za pomocą umiejętnie podanego wypełniacza. Ważne jednak jest jakiego preparatu używamy , od jego jakości w dużej mierze zależy długofalowy efekt i kondycja naszej skóry.

Wyjątkowa plastyczność preparatów najnowszej generacji takich jak często stosowany przeze mnie StylAge pozwala na stosowanie najbardziej wysublimowanych technik iniekcji i uzyskanie niezwykle naturalnego efektu korekcji. Ważne jest , to że w gamie StylAge są preparaty opracowane specjalnie do typów wykonywanych zabiegów:

  • XXL – pozwala mi dokonywać większych rekonstrukcji,
  • L – stosuję do wypełniania głębokich bruzd, bardzo dobrze się tez sprawdza od odmłodzenia dłoni,
  • S- jest doskonały do korekcji łagodnych bruzd i powierzchownych zmarszczek itd.
  • StylaAge to nowoczesny wypełniacz, który poza usieciowanym kwasem hialuronowym, zawiera także cenne antyoksydanty i środki znieczulające co sprawia, że zabieg z ich użyciem jest bardzo komfortowy, a efekt utrzymuję się znacznie dłużej.

Należy pamiętać, że wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinien zawsze wykonywać wykwalifikowany lekarz, a nie kosmetyczka, czy kosmetolog.

Dr n. med. Ewa Kaniowska – specjalista dermatolog z 30 letnim stażem, wiceprezes  Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, wykładowca i trener w  Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging a także jedna z fundatorek i  członkiń Rady Fundacji Medycyny Anti-Aging, współwłaścicielka kliniki DermaPuls

 

Wrocław, ul. Barycka 1/3
(wejście od ul. Prusa)

 


Czy wiesz, że:

Zabieg z użyciem Desirial w znacznym stopniu przywraca komfort intymny kobiety.

Inne z tej kategorii

Powstrzymać wypadanie włosów

Kwalifikacja i metody leczenia

Komórki macierzyste w ortopedii

Innowacyjne leczenie narządów ruchu

ROSACEA – TRĄDZIK RÓŻOWATY

Nie lekceważ pierwszych symptomów!

DEPILACJA LASEROWA

Pozbadź się niechcianego owłosienia!

KOMÓRKI MACIERZYSTE Z TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Wyższy poziom regeneracji

mail iconkontakt

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Anty-spam:

Zapisz się na newsletter